הנהלת חשבונות למשרדי עיצוב ואדריכלות: הגיע הזמן להתקדם לחשבונית ירוקה

היכולת שלכם כבעלי מקצוע בתחום העיצוב והאדריכלות לספק את השירות ללקוח הוא חיוני. עם זאת, בכדי שתוכלו לנהל את מערך הגבייה נדרש להתקדם ולעבור לעידן חדש – שימוש בחשבונית ירוקה אותה ניתן להנפיק באופן קל, מהיר וחסכוני.

כך תוכלו לבצע הנפקה מהירה של מסמכים ללקוחות – באופן אקולוגי ומבלי לצאת מהבית

כמעצבים ואדריכליים אתם עובדים באופן שוטף עם לקוחות פרטיים כמו גם עסקיים. כידוע, על מנת לגבות את התשלום בגין העבודה נדרש להוציא קבלות וחשבוניות, כחלק מרמה מקצועית הנדרשת כחוק. אם בעבר הלא רחוק הוצאה של חשבונית כמו גם מעקב אחר תהליך הגבייה התבצע באופן ידני, כיום ניתן ואף רצוי לעבור לחשבונית ירוקה המהווה דרך קלה ומהירה להפקת המסמך כמו גם מסמכים חשבונאיים נוספים. למעשה, לחשבונית ירוקה יש יתרונות רבים בעבור עצמאיים כמו גם בתי עסק, כפי שנסביר כעת.

הנהלת חשבונות למשרדי עיצוב ואדריכלות: הגיע הזמן להתקדם לחשבונית ירוקה

מדוע מומלץ לעבור לחשבונית ירוקה?

ראשית כל, צריך להבין את האלמנט של הוצאת חשבוניות נייר. בשנים האחרונות המודעות לגבי הנזקים הסביבתיים עולה, כתוצאה מכריתת עצים מסיבית שגורמת לגידול בחור באוזן ובהתאם לכך מגבירה את רמות זיהום האוויר. כבעלי מקצוע שלוקחים בחשבון בתהליך העיצוב גם השפעות סביבתיות, המעבר לחשבונית ירוקה מהווה אופציה נהדרת לתרום לסביבה ירוקה יותר, ובכך להשפיע לטובה על אלמנטים סביבתיים שמשפיעים על החיים של מיליונים ברחבי העולם. נוסף לכך, היכולת שלכם להפיק קבלות וחשבוניות באופן מהיר ולהעביר אותן ללקוחות כמו גם לרואה החשבון בלחיצת כפתור מהווה דרך מצוינת לייעל תהליכים ולחסוך בזמנים. במקום להתעסק בתהליך של גביית תשלומים שעשוי לקחת זמן רב (בייחוד לקראת הגשת דוחות שנתיים) ניתן לקצר את ההליך ולשמור את המסמכים באופן מסודר, דרך קובץ של תיקיה בענן. הגישה אל אותם מסמכים היא פשוטה וניתנת לביצוע מהמשרד, מהבית או אפילו מהנייד – ועל כן המעבר לחשבונית ירוקה צריך להתבצע כבר עכשיו, כחלק מעידן חדש שבמסגרתו מבצעים פעולות גבייה כמו גם ניהול של מערך התשלומים באופן מסודר, כפי שמצופה מכל בעל מקצוע ובייחוד אתם כבעלי עסק לעיצוב ואדריכלות.

שירות חסכוני ויעיל

יתרון נוסף לחשבונית ירוקה הוא כמובן נושא המחיר. בזכות הצעת מחיר נגישה המותאמת לצרכים שלכם תוכלו להתמקד בליבת העבודה ולבצע הליך של גבייה באופן מסודר, בקליק אחד וללא צורך בהתעסקות מיותרת שגם גוזלת זמן וגם כסף. לצערנו, לא מעט אנשי מקצוע נאלצים לגלות בדיעבד כי גביית התשלומים לא התבצעה באופן מסודר ועל כן נוצרים הפסדים. בזכות המערכת הדיגיטלית של חשבונית ירוקה ניתן ליצור יעילות כמו גם חיסכון אדיר שמגיע לידי ביטוי הן ביכולת שלכם לבצע פעולות נרחבות כמו גם ליצור סדר, ללא צורך בבזבוז זמן או בשיטוט ארוך. מדובר בשיטה קלה וחסכונית המתבצעת באופן אוטומטי, ומשום כך הגיע בהחלט הזמן ליצור שליטה ובקרה בנושא הנהלת חשבונות.

לסיכום, חשבונית ירוקה מהווה קדמה אקולוגית יוצאת דופן כמו גם בעלת פוטנציאל אדיר בעבור הרווח וההפסד שלכם. בין אם אתם אדריכלים ומעצבים עצמאיים ובין אם אתם מנהלים עסק בתחום, מדובר בהזדמנות מצוינת ליצור שינוי אמיתי בניהול הכספים. אלפי בעלי מקצוע כבר הצטרפו למהפכה שתורמת גם לסביבה אקולוגית וגם לניהול מיטבי המבוסס על כלים טכנולוגיים אותם ניתן להטמיע באופן קל ופשוט בעסק. מאחר ולהנהלת חשבונות באינטרנט יש יתרונות מובהקים, אין ספק כי זה הזמן לבצע את השינוי ולהתחיל לנהל את הכספים שלכם באופן יעיל, אקולוגי וטכנולוגי.

נגישות