מטבח כפרי או מודרני: אילו סגנוני עיצוב קיימים למטבחים מלאים בסטייל?

אם עד לפני מספר שנים היכולת ליצור עיצוב מדויק ומסוגנן הייתה מוגבלת למדי בעולם המטבחים, כיום ניתן להבחין בשינוי מגמה המגיע לידי ביטוי באמצעות סגנונות עיצוב אשר הופכים את אזור המטבח לאזור שהייה מלא בסטייל. אם גם אתם מתכננים לשפץ או לשדרג את המטבח שלכם, זה הזמן להכיר את סגנונות העיצוב הבולטים. מוכנים? בואו נתחיל!

מטבח כפרי

מטבח שיכול להתאים גם למטבחים קטנים וגם למטבחים גדולים הוא עיצוב כפרי. עיצוב זה מהווה הזדמנות מצוינת ליצור חמימות כמו גם אסתטיות המתבצעת באמצעות שילוב של חומרי גלם כמו עץ מלא, וכן גוונים בהירים כמו לבן, בז', אפור וכן נגיעות של צבע באמצעות שילוב של אקססוריז כמו למשל ידיות מעוצבות. האתר של מטבחי נגבה ניתן לבצע הזמנה של מטבח מעוצב בסגנון הזה עם שימת דגש על התאמה אישית אשר תניב לכם את היכולת לא רק לעצב מטבח מלא בסטייל, אלא גם ליצור עיצוב על זמני שייראה נהדר גם אחרי שנים רבות.

מטבח מודרני

מטבח המעוצב בסגנון מודרני מזוהה עם קווים ישירים לצד אלמנט של פונקציונאלית המגיע לידי ביטוי בשילוב של מקומות אחסון לצד תכנון קפדני אשר נועד להוביל לעיצוב נקי ואסתטי לעין. שיפוץ של מטבח בסגנון הזה צריך להתבצע באמצעות ליווי של אנשי מקצוע אשר מבצעים תהליך תכנון קפדני אשר משלב בין פתרונות אחסון כמו למשל ארונות מטבח לצד אי וכן שילוב של נגרות נסתרת, כחלק מהקו המנחה של העיצוב שזוכה לביקוש אדיר בקרב הקהל הישראלי.

 

 

מטבח וינטג'

החזרה לסגנון הוינטג' נחשב לאחד מהטרנדים החמים של עולם עיצוב המטבחים, בייחוד על רקע העובדה כי מדובר בסגנון חם המשלב בין קו מודרני לבין אלמנטים ייחודים שהופכים את המטבח הזה למרשים במיוחד, וזאת בשל הניגודיות היוצרת מראה מעניין ואפילו עמוק של המטבח. כאן תוכלו למצוא השראות לעיצוב של מטבח בסגנון הזה, כל זאת מתוך מטרה להוביל להשקעה כספית משתלמת אשר מגיעה לידי ביטוי באמצעות שילוב של אלמנטים אשר יוצרים מראה וינטג' שמתכתב עם אמירה אישית.

מטבח ים תיכוני

המטבח הים תיכוני הפך לאחד מסגנונות העיצוב הטרנדיים ביותר, ולא בכדי. הצבעים הבהירים המבוססים על סקלת הצבעים כחול, לבן ותכלת לצד שילוב של רצפה מצוירת כמו גם פתחים גדולים שנועדו להוביל ליצירה של מרחב חמים ונעים לשהייה מתכתב מאוד עם מטבחים פתוחים וגדולים שיכולים לשרת גם לצרכי בישול אבל גם לצרכי אירוח. לצד שמירה על קו עיצוב נקי המגיע לידי ביטוי גם בבחירה של גופי תאורה אשר משתלבים עם סגנון העיצוב הזה, ובהתאם לכך יוצרים מראה חם ונעים שאף פעם לא יוצא מהאופנה, וייראה נהדר גם בעוד מספר שנים.

מטבח בסגנון הייטק

מדובר בסגנון חדש יחסית אשר מזוהה בעיקר עם סביבה אורבנית, כמו מגורים בערים גדולות עם חללים קטנים או חליים גדולים בסגנון של מטבח פתוח. במסגרת של עיצוב בסגנון הזה ניתן דגש על שילוב של אלמנטים טכנולוגיים אותם מדגישים באמצעות נגרות אישית וכן ארונות אחסון לצד סקלת צבעים כהה מאוד – שחור, אפור וכן שילוב של חומרי גלם בעלי קווים נקיים כמו נירוסטה וברזל.

לסיכום

עיצוב המטבח יכול להתבצע באמצעות שילוב של סגנון עיצוב ייחודי המותאם לטעמכם האישי. השמיים הם הגבול מבחינת האפשרויות, ועל כן רצוי להתייעץ עם צוות מקצועי אשר מבצע תכנון מדויק של המטבח ואף לוקח בחשבון את השיקולים הנדרשים שלכם בתהליך התכנון, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של עיצוב אשר מייצג אתכם כהלכה ואף מאפשר לכם להגשים חלום, וליצור מטבח חלומי שישרת אתכם למשך שנים ארוכות.

נגישות