איך בוחרים שיפוצניק?

עבודת שיפוץ בבית עליה להיות כזאת אשר תעשה על הצד הטוב ביותר וזאת משום שאם בחרתם לבצע עבודה כזאת שעלותו אינה זולה – חשוב שיהא תהיה איכותית ותחזיק מעמד לאורך שנים.

עבודות שיפוץ בבית או בעסק יכולות להיות עבודות שיפוץ קל כמו למשל: צביעת הבית, החלפת דלתות, הוספת אלמנטים מגבס ועוד, כמו גם עבודת שיפוץ מסיבית יותר שכוללת: שבירת  קירות, החלפת צנרות ועוד.

כיום ישנן שלל חברות שיפוץ, ושיפוצניקים אשר מציעים את שירותיהם לשיפוץ הבית העסק או כל מבנה וחלל, אבל כיצד בוחרים את השיפוצניק המוצלח ביותר? כמה טיפים לבחירה טובה בהמשך.

ציוד ומברשות לשיפוצים

אם יש לכם פנטזיה אודות שיפוץ מבנה, ואתם רוצים כבר להתחיל בעבודה, חשוב רגע לפני שאתם בוחרים את איש המקצוע המתאים לעבודות השיפוץ, לשים לב לכמה דגשים בבחירה:

איכות העבודה

כאשר אתם בוחרים איש מקצוע שימו לב לאיכות העבודה שלו. בחרו איש מקצוע אשר יוכל להקנות לכם עבודה מקצועית ושימו לב כבר באתר שלו כי יש לו סרטונים ותמונות המעידים על איכות עבודתו. בנוסף יש לשים לב לאיכות החומרים אשר בה משתמש השיפוצניק ולוודא כי חומרי הצבע, הגבס, חומרי האיטום ועוד, כולם חומרים איכותיים וטובים.

המלצות

אם אתם רוצים להיות על הצד הבטוח בכל הנוגע לשיפוץ המבנה שלכם, תמיד תוכלו לחפש המלצות אודות איש מקצוע טוב ואיכותי. נסו דרך חברים, משפחה, מכרים ועוד למצוא אדם הגון וכזה שיודע לבצע עבודה בצורה מקצועית, תוך שתמיד תוכלו לחפש המלצות טובות גם דרך קבוצות ברשתות החברתיות אשר עוסקות בבעלי מקצוע ובשיפוצים.

מאגר שיפוצניקים מומלצים

דרך נוספת למצוא איש מקצוע לטוב לשיפוץ הבית והעסק היא דרך מאגר שיפוצניקים מומלצים. כיום ישנם בשלל אתרי אינטרנט ופורטלים העוסקים בשיפוצים, כאשר באמצעותם ניתן לאתר אנשי מקצוע שונים שאתם יכולים ללמוד יותר עליהם, על עבודתם ועל הצעת המחיר שלהם דרך המאגר אשר מקנה מקסימום מידע חיוני ללקוחות.

השוואות מחירים

כעת שצמצמתם את הבחירה שלכם לכמה וכמה שיפוצניקים: זה הזמן לבצע השוואת מחירים. צרו קשר באתר של אנשי המקצוע ונסו לקבל מכל אחד הצעת מחיר מפורטת אודות עבודת השיפוץ. בדקו כי הצעת המחיר לא תשתנה עם הגעתם למקום (חלק מאנשי המקצוע יבקשו להגיע ולראות את המבנה המדובר ורק לאחר מכן לתת הצעת מחיר), וודאו כי הצעת המחיר לא תשתנה לרעתכם. השוו בין המחירים השונים ובחרו את המחיר האטרקטיבי לכם מכל.

מהירות העבודה

עוד אלמנט שחשוב לשים איליו לב היא מהירות העבודה של איש המקצוע תוך עמידה בזמנים. כאשר מבצעים שיפוץ בבית או בעסק חשוב לעמוד בלוחות הזמנים משום ששיפוץ מסיבי או קל משבש את אורח החיים גם עבורכם וגם עבור השכנים שלכם, ולכן זריזות הינה שם המשחק.

אמון

דגש נוסף שיש לשים לב אליו הוא שכירה של שיפוצניק אמין. חשוב לוודא כי איש המקצוע יבצע את העבודה מתחילתה עד סופה תוך שאתם משלמים לו על עבודתו בשיטת השלבים, אשר בה לאחר סיום של כל שלב מתבצע תשלום עבור השלב שהסתיים . בכך תוכלו לוודא כי העבודה תושלם במלואה.

לסיכום שיפוצניקים, ישנם רבים וטובים, אך גם טובים פחות, ולכם נותר לבצע את הבחירה האיכותית והמתאימה לכם מכל.

נגישות