לא לוקחים משכנתא לפני שמתייעצים: פונים לחברת "חכם משכנתאות" לייעוץ!

רגע פני שחושבים אלו שיפוצים תערכו בדירה וכיצד תעצבו אותה מחדש, באופן הרבה יותר מרשים ונכון עבור הDNA המשפחתי שלכם, ואף רגע לפני שמדברים עם מעצב פנים ומבררים לגבי קבלן שיפוצים, יש לעצור להבין כיצד עומדים לממן את רכישת הנכס. משכנתא אתם אומרים? ובכן ממש כפי שבתחום העיצוב לא ממהרים לבחור גוון, מיקום, מרקם או גודל לפני שמתייחסים לחלל החדר, כך גם בתחום המשכנתאות לא ממהרים לקחת משכנתא לפני שבוחנים בעין מקצועית את סך הנתונים שמובילים לתמהיל שהכי נכון פרטנית עבורכם. נשמע כמו הרבה עבודה? מוזמנים להכיר את חברת "חכם משכנתאות", החברה שתעשה לכם סדר בדברים – החברה שתחסוך לכם אלפי שקלים.

מהי משכנתא?

כולנו יודעים שמשכנתא היא הלוואה גדולה וארוכת טווח שמאפשרת לרכוש נכס. באופן שכזה גם אם אין את סך הסכום הנדרש עבור רכישת הנכס, עדיין ניתן להשלים עסקה, אם כי על הדרך נדרשים להתחייב על כמה פרמטרים. מצד שני, לא כולם יודעים עד כמה ניתן לתמרן ועד כמה נדרשת מומחיות כאשר מבקשים לבנות תמהיל אידיאלי. מכאן שאם רוצים (ואתם בהחלט רוצים) להשיג את הריבית הנמוכה ביותר לצד הסדר החזרים נוח ורווחי, טוב לדעת שניתן להיעזר בחברת חכם משכנתאות. מדובר בחברה שמתמחה בכל מה שנוגע לתחום לאורך 8 שנים, מדובר בחברה שמסייעת להשיג משכנתא גם אם הבנקים ויתרו עליכם כלקוחות, ואף מדובר בחברה שמשקיעה מאמצים רבים הן כדי להבין איזו משכנתא הכי מתאימה והן כדי להצליח להעניק לכם אותה, ועל כך מעידים אינספור לקוחות מרוצים.

 

 

מה צריך לדעת לפני שבוחרים מסלול?

יש אנשים שעבורם נכון לפרוס את המשכנתא על פני תקופה כמה שיותר ארוכה. יש אנשים שעבורם נכון לקחת משכנתא כמה שיותר נמוכה. יש אנשים שעבורם נכון לקחת הלוואה צדדית במקביל ללקיחת המשכנתא. יש אנשים שעבורם נכון לקחת משכנתא במסלול ריבית פריים וכדומה. מכאן שעבור כל לקוח נדרשים להתאים תנאים מעט שונים, ופה חברת חכם משכנתאות נכנסת לתמונה. החברה בוחנת את היכולת שלכם לעמוד בהחזרים השוטפים (הן באמצעות התייחסות להכנסה נוכחית והן באמצעות התייחסות להכנסה עתידית). החברה מסייעת לבחון מגוון אפשרויות למזער את גובה המשכנתא. החברה בוחנת מגוון אפיקים אפשריים מבחינת ריבית וכדומה. לאחר שהיא בוחנת עבורכם בצורה מקצועית את סך התמונה, היא מרכיבה עבורכם את התמהיל הנכון ביותר. הן מבחינת גובה המשכנתא, הן מבחינת תקופת ההחזר והן מבחינת גובה הריבית, כך שזוכים לצעוד בלב רגוע לעבר רכישת הנכס הרצוי.

טעות נפוצה

רבים טועים לחשוב שלקראת לקיחת משכנתא רק נדרשים למצוא את הריבית הנמוכה ביותר. בפועל, אין זה כלל מדויק. עידו עוז, בעלי חברת חכם משכנתאות, ליווה לאורך השנים אינספור לקוחות שכל שקל יקר לליבם, וגם הם זכו באמצעות הליווי המקצועי והמסור לחסוך אלפי שקלים מדי חודש. מה אנו מנסים לומר? שלמרות שנדרשים לשלם עבור ייעוץ מקצועי, מדובר בצעד כלכלי. חשוב לדעת לראות את התמונה השלמה, והיא שאותה הוצאה שולית עשויה לסייע לרכוש את הנכס הרצוי לצד תנאים אידאליים.

לסיכום

נציין שלקראת לקיחת משכנתא נדרשים לערוך מספר בירורים, אך גם ניתן להעביר את השרביט לגוף מקצועי שמבין בתחום הרבה יותר מכם, וכיוון שאכן יש לא מעט נדבכים שדורשים הבנה מעמיקה וכיוון שבהחלט מדובר בהחלטה כלכלית שעתידה להשפיע בצורה ניכרת על עתידכם הכלכלי, טוב לדעת שקיים גוף מקצועי שסוגר עבורכם את סך הפינות כהלכה. מה אם כן עליכם לעשות? להבין שלקיחת משכנתא היא עסק רציני שדורש יחס רציני, שמצריך ליווי רציני. בהצלחה!

נגישות