אם אתם מרגישים שהבית שלכם זקוק לשיפוץ או שאתם רוצים לעצב אותו מחדש אתם חייבים להכיר את צמד המילים עבודות גבס. בבתים רבים בישראל כבר נהנים מקירות, מדפים, ספריות, תקרות ופינות גבס שהפיצו אור בבית ושינו לגמרי את העיצוב הפנימי של הסלון או החדרים. עבודות גבס הן עבודות שיש בהן חשיבות עליונה למי שמבצע אותן ורצוי מאוד לא להתפשר ולהניח את העבודה רק בידיים של אנשי מקצוע שאתם באמת סומכים עליהם. התוצאה בסוף תלווה אתכם לאורך שנים רבות ולכן כדאי לשקול היטב את כל ההיבטים וכל הסיכונים בטרם מתחילים את העבודה. עבודות לא טובות לא יהרסו לכם את הבית אבל הן בהחלט יהפכו את ביתכם למקום שפחות נעים להיות בו וכמובן יגרמו לכם אכזבה עמוקה כי זה לחלוטין לא מה שציפיתם שיהיה בביתכם.

עיצוב הסלון ע"י קיר מגבס מעוצב
עיצוב הסלון ע"י קיר מגבס מעוצב

תאורה מעוצבת והסתרת מערכות מזגן

שניים מהשימושים הנפוצים ביותר בגבס הם הנמכת תקרות בשילוב של תאורה מיוחדת והוספת קיר מגבס אשר תפקידו העיקרי הוא להסתיר כבלים ומערכות של מזגן. קירות העשויים מגבס מוסיפים עיצוב חדשני ומודרני לכל בית אבל לא תמיד זו המטרה העיקרית שלהם. לא מעט אנשים החליטו שבמקום לשבור קירות או להשקיע סכומים לא מבוטלים על רהיטים הם מחליטים לסדר את ביתם ולשפץ אותו בהתאם לצרכים שלהם. הנמכת תקרה בעזרת גבס גם מסתירה דברים שלא רצוי שיהיו גלויים לעין כי הם מכערים את הבית וגם ניתן להרכיב עליהן תאורה שמוסיפה אור מיוחד לבית. התאורה למעשה נתונה לבחירה של הלקוחות וכל אחד בוחר את התאורה שנראית לו המתאימה ביותר. הוספת קיר גבס שמסתיר את המערכת של המזגן הפכה גם לשיפוץ מאוד נפוץ בישראל בשנים האחרונות. אפילו בתים חדשים מגיעים כאשר חוטי החשמל או הכבלים של המזגן חשופים ובמקום להצמיד אותם לקיר ישנה עדיפות להוספת קירות גבס. עבודות גבס למעשה ממלאות אחר שתי מטרות: הן גם מעצבות את הבית בצורה מושלמת וגם מעלימים כבלים וחוטי חשמל שלא צריכים להיות גלויים וחשופים.

נישות לפלזמות

כולנו אוהבים לשבת בערב מול הטלוויזיה, לשתות משקה קר וצונן בימי הקיץ החמים, ליהנות מסרט טוב או סדרה מצחיקה ופשוט להירגע בכייף בסלון. עבודות גבס כוללות גם נישות לטלוויזיות שטוחות שבעזרתן אתם יכולים לחסוך מקום יקר ולמעשה למקם את הטלוויזיה שלכם בתוך הקיר. העיצובים הם בלתי נגמרים וכל אחד יכול לבחור את העיצוב והסגנון המתאים ביותר לבית שלו. כמובן שגם מבחינת הגדלים האפשרויות הן רבות והכול תלוי בצרכים ובטעם של הלקוח. הבית שלנו, ובעיקר הסלון שלנו הוא המקום החשוב ביותר ולכן אנחנו רוצים להשקיע בו את העיצוב המתאים והנכון כדי שנוכל ליהנות מהישיבה המשותפת עם המשפחה בסלון. עבודה נכונה עם הגבס יכולה לשדרג ולשפר משמעותית את המראה של הבית שלנו ולהעניק לנו תחושה מדהימה בכל פעם שנכנס בדלת.

נגישות