הגבס, הוא אחד מהחומרים היעילים וקלים לעבודה בשביל עבודות בפנים הבית, הן בעבודות דקורטיביות, וגם בעבודות לצרכים פרקטיים, כמו תעלות אוורור.
כחלק מהעיצובים הדקורטיביים, אוהבים אנשים רבים לעצב לעצמם מזנונים מגבס לחדר המשפחה או חדר האירוח בבית.

מדוע בעצם לעצב מזנונים מגבס?

עיצוב בגבס הוא מיוחד, בזכות הצורה הייחודית של הגבס, כך שנראה שהמזנון מקובע בקיר עצמו. בעזרת תאורה מתאימה, ומשחק עיצוב מזנון בגבסצבעים מתקבלת תוצאה מהממת ביופייה.
עיצוב מזנונים מגבס יכול גם להיות זול משמעותית מעיצוב מזנונים מעץ מלא, בשילוב עם אלמנטים אחרים, ובנוסף, הוא נשאר שנים, בצורה טובה. עיצוב מזנונים מגבס תמיד יהיה באופנה, ותמיד יראה קלאסי וטרנדי כאחד, ולכן הוא פתרון מתאים למי שרוצה עיצוב נקי ועדכני גם יחד.

מזנונים מגבס ניתן לעצב לכל מטרה, בין עם להעמדת מכשיר טלוויזיה או מערכת קולנוע ביתית. גם ספרייה ביתית יכולה להיות מוקמת על ידי גבס. את המזנון ניתן לצבוע בצבעים שונים , או לשלב אותו עם אבן, מסגרת עץ, דלתות זכוכית או מסגרות מתכת. כך שהתוצאה שמתקבלת מהממת ביופייה. עוד יתרון לגבס היא היכולת לשלב גופי תאורה קבועים בתוך קיר הגבס, כך שהמזנון מואר מבפנים, ומושך אליו את תשומת הלב בצורה עדינה.
מזנונים מגבס מתאימים במיוחד להצגת יצירות אוריינטליות מארצות אחרות, פריטי אומנות אהובים ומוצרי יודאיקה. כך שאם יש לכם אוסף שברצונכם להציג, הצגתו במזנונים מגבס זו בחירה נכונה.
מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע שיעזור לכם לתכנן את המזנון בהתאמה לפריטים אותם תרצו להציג, ולחלל החדר. הוא גם יעזור לכם לתכנן תאורה פנימית אם תרצו, וכן יוודא שהחדר לא יאבד את הפרופורציות שלו לאחר עבודות גבס .

כאשר אתם מתעניינים בעבודות גבס, הקפידו על בחירת איש מקצוע איכותי ואמין, שיבטיח לכם את התוצאות הטובות ביותר. עבודה ברמה ירודה, ללא שימת דגש על גימורים, חשמל ואינסטלציה תפגע בכם לטווח הארוך, כי לתקן עבודת גבס עלול להיות מסובך ויקר. חשוב להקפיד על הצבת רשתות ברזל איכותיות ושימוש בחומרים איכותיים, וכמו כן סגירת החיבורים בין המזנון לקיר ולתקרה כדי להבטיח מראה חלק, עמיד וללא סדקים.

נגישות