שירותי מזכירות במיקור חוץ הם הדרך האידאלית לנהל משרדים מקצועיים

כבעלי משרד אדריכלות ועיצוב פנים אתם נאלצים להתמודד עם לא מעט משימות. על מנת שתוכלו לנהל את המשרד בצורה נכונה– נדרש לחשוב מחוץ לקופסא, וזאת באמצעות שירותי מזכירות במיקור חוץ. מדוע מדובר בשירות אידיאלי בעבורכם? על כך – בסקירה הבאה.

שירותי מזכירות במיקור חוץ לטובת ניהול משרד אדריכלים ומעצבי פנים: כל מה שרציתם לדעת

ענף האדריכלות ועיצוב פנים נחשב לאחד הענפים התחרותיים ביותר במשק, וזאת בשל העומס המוטל עליכם כבעלי המשרד הן מבחינת היבטים של ניהול פרויקטים לצד תהליכי אדמיניסטרציה ומזכירות שמהווים חלק בלתי נפרד מהניהול השוטף. למעשה, ניהול משרד מקצועי הוא אתגר לא פשוט – בוודאי לאנשים כמוכם שעובדים לא מעט שעות ביום ולא פעם נאלצים להתמודד עם אתגרים ומשימות שגוזלות זמן ומאמץ. החדשות הטובות הן שכיום כל אחד יכול לנהל משרד בצורה מקצועית ונכונה, וזאת באמצעות ניהול מקצועי שמתבצע ללא העסקת עובד – מזכירות במיקור חוץ. במקום להרגיש שאתם "טובעים" בין כל המסמכים ואף שוקלים להעסיק עובד נוסף לטובת המשימה, רצוי לבחון את האפשרות של שירותי מזכירות במיקור חוץ.

שירותי מזכירות במיקור חוץ הם הדרך האידאלית לנהל משרדים מקצועיים

מדוע מדובר בשירות אידיאלי בעבור משרדי אדריכלות ועיצוב פנים?

מדובר בשירות אותו ניתן לקבל בהתאמה אישית לצרכים של בית העסק, כאשר בתחום האחריות של המזכירה ניתן למצוא בין היתר: הוצאת חשבון, תקשורת עם ספקים ולקוחות, מענה טלפוני ושליחת הודעות, טיפול במשימות השוטפות של המשרד כמו גם תיאום פגישות. כל הנדבכים הללו הם נדבכים חשובים מאוד בתהליך של ניהול עסק בתחום העיצוב והאדריכלות, בייחוד לאור העובדה כי לא פעם בעקבות אי יכולת למלא את המשימות השוטפות ניהול המשרד מתבצע בצורה קלוקלת שפוגמת הן ביכולת שלכם לנהל תזרים כספים יעיל אך גם עשוי לפגום בשמכם הטוב, בעקבות ניהול שמתבצע בצורה חובבנית. נוסף לכך, צריך לקחת בחשבון גם את מרכיב כוח האדם: כאשר המשימות לא מבוצעות לא פעם המחשבה הראשונית היא לקחת איש צוות נוסף. עם זאת, מדובר בהוצאות נוספות – שכר, הפקדות לקרן פנסיה ועוד. דרך שירות מיקור חוץ תוכלו לחסוך לעצמכם את ההתעסקות המיותרת בגיוס של עובד נוסף כמו גם ליצור תמהיל ניהול משרד מקצועי המתבצע בהתאם לצרכים שלכם. כאמור, מדובר בשירות בהתאמה אישית אותו ניתן להתאים למשימות השוטפות ובהתאם לכך ליצור מנוע צמיחה מחודש שבמסגרתו – אתם מתמקדים בדברים החשובים.

חיסכון עצום בכסף

היתרון הבולט של שירות מזכירות במיקור חוץ מבוסס על היכולת שלכם להעסיק את המזכירה האישית דרך חברה חיצונית המתמחה בתחום, ובהתאם לכך לשלם נטו על שעות העבודה – מבלי להעמיס סמכויות משרד נוספות על עובדים או גיוס של עובד חדש. החיסכון אותו ניתן לקבל הוא אדיר, ועל כן מדובר ביתרון נוסף של השירות בעבור המשרד שלכם.

לסיכום

דרך השירות של מזכירות וירטואלית ניתן ליצור מערך עסקי חכם, יעיל וחסכוני כאשר שירות המשרד מתומחרים באופן שעתי. טיפול אישי וממוקד המתבצע באופן שוטף ע"י המזכירה יכול להוביל לא רק לחיסכון עצום בכסף אלא גם ליצירה של תמהיל ניהול המותאם לסטנדרטים הגבוהים של עולם האדריכלות והעיצוב. כבעלי המשרד אתם חותרים באופן מתמיד להצלחה עסקית, ועל כן יצירת קשר עם חברה שלה ניסיון עשיר בתחום ואשר מתמחה בתחום מהווה דרך מצוינת לקבל את כל שירותי המשרד תחת קורת גג אחת – מבלי להתעסק באלמנטים של אדמיניסטרציה הגוזלים מכם זמן יקר אותו ניתן לתעל לטובת משימות דחופות שעומדות על הפרק. מאות עסקים כבר הצטרפו למהפכה, והגיע הזמן שגם אתם תמנפו את שירות המשרד הווירטואליים לטובתכם.

נגישות