ריצוף באבן שיש ופורצלן

ריצוף הבית נהיה אחת הוא אחד האלמנטים המרכזיים בעיצוב הבית. היות ועיצוב הבית המודרני כיום משאיר חלקי רצפה חשופים נרחבים למדי, חשיבות עיצוב מרצפות הרצפה גדל פי כמה וכמה. עד שלמעשה בחירת הריצוף לבית קובעת פעמים רבות, את אופיו של הבית. כמו כן, לריצוף הבית יש תפקיד נוסף, והוא למנוע החלקה. ריצוף איכותי שתספק לכם חברתנו יוכל למנוע החלקה של הרהיטים שלכם ושחיקת הרצפה וכן, למנוע סכנת החלקה מהמתגוררים בבית והמבקרים בו.

במה לרצף את הבית

יש הממליצים לרצף רק במרצפות אבן מהסוג הטוב ביותר שקיימות. בדרך כלל אלו מרצפות פורצלן או מרצפות שיש בלבד. רק מרצפות מסוג אלו יכולות לספק איכות ועמידות לאורך זמן.

ריצוף בשיש
שיש הוא אבן ייחודית משום שהוא נוצר על ידי לחצים תת קרקעיים עצומים. במשך אלפי שנים דבר זה כבר לפני שנים רבות קבע את שישמעמדו כמוצר יוקרתי. ריצוף הבית בשיש יגרום לביתכם להציג חזות אסטטית ברמה גבוהה וחזות יוקרתית ושונה מבתים אחרים שמרוצפים בצורה המסורתית. זכרו גם כי תחזוקתו של ריצוף שיש הינה פשוטה וקלה למדי, ניגוב קל מספיק בדרך כלל כדי להחזיר לשיש את הברק. בנוסף השיש הוא נוקשה ביותר ויכול לספוג זעזועים רבים בלי להישבר. השיש מגיע במגוון צורות, צבעים ועיצובים ובחברתנו ישמחו לעזור לכם בריצוף ביתכם בשיש

ריצוף בפורצלן
פורצלן או בשמו העברי חרסינה, הוא החומר שממנו יוצרים את הריצוף הנפוץ ביותר בבתים בישראל. זאת מסיבה אחת פשוטה, עמידותו של הפורצלן לאורך שנים רבות. ריצוף בפורצלן יוצר ריצוף עמיד וקל לתחזוק גם אם בבית יש ילדים או בעלי חיים. ישנו גם סוג פורצלן היכול לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים והא יכול להתאים הן לריצוף הבית מבפנים והן לריצוף הבית מבחוץ. כלומר במרצפות פורצלן ניתן לרצף אף את הגינה כמו כן הפורצלן הוא סוג הריצוף בעל המגוון הגדול ביותר של עיצובים וצבעים שניתן למצוא גם כאן. חברתנו תעזור לכם לעצב את הריצוף הבית שלכם באמצעות מרצפות פורצלן איכותיות.

נגישות